EC FAN EBMPAPST K3G355-RR06-G3, 1 phase 200~277VAC size 355mm, 250W, 1450RPM, 380Pa, 3830m³/h, IP55, fan for AHU. K3G355-RR06-G3 datasheet, inventory, & pricing.